Сподели доживувања
Одјави се

ТВ канали

webMaxTV во живо

Програма

Спортските канали се достапни преку MaxTV со дополнителните ТВ пакети или преку оваа страница со Web Max Football пакетот.
Повеќе информации прочитајте на следнава страница.

Упатство за користење
За да ги следите преносите мора да се најавите со Вашите Мој Телеком корисничко име и лозинка. Само корисници на Македонски Телеком може да регистрираат Мој Телеком профил и да ги следат натпреварите.

24.11.2015 18:00 Zenit - Valencia глeдајте на MaxTV AS1
24.11.2015 18:00 BATE - Bayer 04 Leverkusen глeдајте на MaxTV AS3
24.11.2015 16:00 Bayern - Olympiacos глeдајте на MaxTV AS1
24.11.2015 20:45 Maccabi Tel-Aviv - Chelsea глeдајте на MaxTV AS2
24.11.2015 20:45 Barcelona - Roma глeдајте на MaxTV AS3
24.11.2015 20:45 Arsenal - Dinamo Zagreb глeдајте на MaxTV AS4
25.11.2015 16:00 Astana - Benfica глeдајте на MaxTV AS1
25.11.2015 18:00 CSKA - Wolfsburg глeдајте на MaxTV AS3
25.11.2015 20:45 Shakhtar - Real Madrid глeдајте на MaxTV AS1
25.11.2015 20:45 Malmö - PSG глeдајте на MaxTV AS2
25.11.2015 20:45 Manchester UTD - PSV глeдајте на MaxTV AS3
25.11.2015 20:45 Atletico Madrid - Galatasaray глeдајте на MaxTV AS4
26.11.2015 17:00 Dinamo Minsk - Plzeň глeдајте на MaxTV AS2
26.11.2015 17:00 Krasnodar - Borussia Dortmund глeдајте на MaxTV AS3
26.11.2015 17:00 Rubin - Sion глeдајте на MaxTV AS4
26.11.2015 19:00 Beşiktaş - Skënderbeu глeдајте на MaxTV AS2
26.11.2015 19:00 Augsburg - Atheltic Bilbao глeдајте на MaxTV AS3
26.11.2015 19:00 Basel - Fiorentina глeдајте на MaxTV AS4
26.11.2015 21:00 Molde - Fenerbahçe глeдајте на MaxTV AS2
26.11.2015 21:00 Liverpool - Bordeaux глeдајте на MaxTV AS3
26.11.2015 21:00 Club Brugge - Napoli глeдајте на MaxTV AS4Пристапот до оваа страница е овозможен само за интернет корисници од Р. Македонија. Доколку пристапувате од Р. Македонија, а не можете да го следите преносот, испратете ја вашата IP адреса и детален опис на проблемот на support@t-home.mk